תרומות

התמיכה שלכם – העתיד שלנו!

תמיכה בתזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית

 

תומכים

עבור סכומים החל מ-100 שקל ומעלה על בסיס חודשי, תתקבל בברכה לחוג הפנימי של התזמורת, תשתתף במפגשים אישיים עם הנגנים, טרום הקונצרטים ואחריהם, ותעזור בתמיכתך באחת מהתכניות להלן: 1. סיורי קונצרטים בחו"ל. 2. תמיכה במוזיקאי מיוחד בתזמורת. 3. תמיכה בספריית המוזיקה של התזמורת. 4. תמיכה בהזמנת יצירות מקוריות חדשות.

חברות תומכות

בכפוף  למו"מ מוקדם, בעדיפות על בסיס שנתי. כחברה תומכת יתאפשר לך להיפגש עם אנשי המפתח בתזמורת באירועים מיוחדים, למתג את עסקיך באמצעות אירועים מוכוונים לקהל היעד הייחודי של תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית ולהדגים את מחויבותה האזרחית של חברתך לקהילה דרך תמיכתך בתזמורת. בכפוף לרמת התמיכה, תוכל ליהנות ממופעים מיוחדים במסגרת פרטית, שיתוכננו עבורך ע"י מנהלנו המוזיקלי מר כריסטיאן לינדברג, ליהנות מביקור מאחורי הקלעים בעת חזרות רוויות מרץ של התזמורת ביושבך ב"כסא החם" לצד אחד מנגנינו, עם מבט ישיר אל דוכן המאסטרו תוך כדי ניצוחו על החזרה. כמו כן תזכה החברה לאיזכור בולט בסיורי הופעות, וכמובן למושבים הטובים ביותר באולם המופע.

 

תומך ראשי

בכפוף  למו"מ מוקדם, בעדיפות על בסיס חוזה תלת-שנתי, שיוארך אוטומטית אלא אם יבוטל על ידי מי מהצדדים. אתה מוזמן בזאת להיות התומך הראשי הראשון אי פעם של תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית. משמעות התמיכה היא כי תוכל להשתתף בעיצוב פניה של התזמורת לעתיד ולאזכר את שם חברתך בכל אירוע, בכל תוכנייה ובכל פרסום כתומך ראשי של התזמורת.

הזמן את המוזיקאי המועדף עליך כסולן עם תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית. האם חלומך הוא לפגוש ולהאזין פנים אל פנים עם הסולן האהוב עליך ביותר? בזכות קשריו הענפים של המנהל המוזיקלי של התזמורת עם האמנים המובילים בעולם המוזיקה, תוכל להגשים חלומך זה בתרומה למימון הופעתו בארץ.

למידע נוסף ולתרומות אנא צרו קשר עם איריס אסיף

טלפון: 077-4661766

מייל: [email protected]

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים